Клейовий пістолет Metabo KE 3000 (618121000)

Універсальне застосування при гарячому склеюванні деревини, пластмаси, картону, скла, кераміки, каміння, текстилю, коркового матеріалу, шкіри, металу тощо. Також підходить для герметизації та заповнення швів, для ремонту з використанням плавкого клею. Точне дозування завдяки механічній подачі клею. Оптимальна обробка клеєм завдяки нагрівальному елементу, який підтримує постійною температуру плавкого клею. Дротяна скоба та опорна поверхня на корпусі, щоб можна було надійно поставити прилад після використання. Чиста робота без підтікання завдяки насадці з кульковим клапаном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.48 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 260 |
| Додаткові характеристики | Температура обробки ca. 200 °C, Довжина кабелю 1.9 m |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Діаметр клейового стрижня 11 mm, Макс. продуктивність склеювання 18 g/min, Час нагрівання 6 min |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 40 x 260 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Клейовий пістолет |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281 ₴

