Пилосос з ручним очищенням фільтру Metabo ASA 25 L PC (602014000)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203344
11 316 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос для сухого / вологого прибирання з допуском для промислового застосування. Ідеальний для мобільного використання завдяки малій вазі і компактності. Для пиловидалення при роботі електроінструмента і для прибирання будмайданчика, майстерні, тощо. Розетка для електроінструменту, для використання автоматики увімкнення / вимикання пилосмока. PressClean (очищення під тиском): ручне очищення фільтру потужним повітряним потоком при натисканні кнопки на пилососі. Захист користувачів: сертифікат відповідно до норм ЄС для пилу класу L. Автоматичне відключення пилосмока при збиранні рідини, як тільки контейнер заповнено. З інтегрованою функцією ″продування″: для видування, сушіння та відведення відпрацьованого повітря. Кріплення для кабелів та шлангів, для практичного транспортування. Практичне відділення для комплектуючих та поверхня для розміщення приладдя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8300 г |
| Вага брутто | 10500 |
| Висота | 630 мм |
| Довжина: | 400 |
| Додаткові характеристики | Об'єм контейнера 25 l, Всмоктувальний шланг, Ø 32 mm, Довжина шлангу 3.5 m |
| Особливості | Продуктивність повітря (на турбіні) 3600 l/min, Розрідження повітря 210 hPa (mbar), Робоча площа фільтра 3000 cm² |
| Потужність | 1250 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 400 x 630 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 316 ₴



