Компресор Metabo Basic 250-24 W OF (601532000)

Потужний міцний компресор для вирішення простих професійних задач. Поршневий компресор без змащування: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс. Для однофазного змінного струму. Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром. Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном. Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання. Стабільні гумові колеса для мобільного використання. Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері. Тягова рукоятка з гумовим покриттям для зручності використання. 10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 24.88 |
| Додаткові характеристики | Об´єм ресивера 24 l, Довжина кабелю 1.5 m |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Потужність всмоктування 220 l/min, Швидкість подачі 120 l/min, Ефективний об'єм подачі (макс. тиск 80%) 100 l/min, Макс. тиск 8 bar |
| Потужність | 1500 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 630 x 650 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Компресор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 490 ₴

