Дриль Metabo BEV 1300-2 (600574810)

Режим ″Імпульс″ для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях. Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності. Максимальна продуктивність при обертанні ліворуч, наприклад при вивільненні застряглого гвинта, завдяки поворотному тримачу вугільних щіток. Vario-Tacho-Constamatic (VTC) - повнохвильова електроніка для управління числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням. Регулювальне колесо для встановлення числа обертів. Двошвидкісний редуктор. Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації. Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від'єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи. Реверс. Свердлильний шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона. Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання. Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання. Рукоятка з нековзною м'якою поверхнею. Кулькове з’єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи. Індикатор спрацювання вугільних щіток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 г |
| Вага брутто | 3300 |
| Висота | 290 мм |
| Довжина: | 360 |
| Додаткові характеристики | Діапазон затиску свердлильного патрона 1.5 -13 mm, Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Ø свердління, сталь 16 / 10 mm, Ø свердління, м'яка деревина 40 / 25 mm, Швидкісні режими 2, Макс. крутний момент 44 / 16 Nm, Діаметр затискної шийки 43 mm |
| Потужність | 1300 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 290 x 360 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 932 ₴

