Комбінований перфоратор з 3 функціями: Буріння, свердління та довбання. Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу. Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від'єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи. Вимикач, що фіксується, для зручної роботи в постійному режимі. Ø свердління в бетоні бурами 24 mm, Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками 82 mm, Ø свердління, сталь 13 mm, Ø свердління, м'яка деревина 30 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.98 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4,98 |
| Додаткові характеристики | Патрон SDS-plus, Довжина кабелю 4 m |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Ø свердління в бетоні бурами 24 mm, Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками 82 mm, Ø свердління, сталь 13 mm, Ø свердління, м'яка деревина 30 mm |
| Потужність | 800 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 340 x 390 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Перфоратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 686 ₴


