Дискова пилка Metabo KS 66 FS (601066000)

Надійна ручна дискова пила може використовуватися безпосередньо на напрямних шинах Metabo, а також Mafell, Bosch, Festool, Makita, HiKOKI, Hilti й інших виробників. Швидкий, точний торцевий розріз, просто шляхом з'єднання з рейковим верхняком Metabo KFS (аксесуари). Легка направляюча станина з алюмінієвого лиття під тиском. Область біля рукоятки з нековзкою накладкою Softgrip. Чітко видимий індикатор різання для розпилювання по розмітці. 0°-положення додатково регулюється для максимальної точності пиляння. Можливість підключення універсального пилососа. Патрубок для відведення стружки повертається і фіксується відповідно до кожної робочої пози. Напрямна рейка постачається як приладдя. Макс. глибина різання при 90° 66 mm, Макс. глибина різання при 45° 47 mm, Макс. глибина різання з напрямною шиною 61 mm, Пилковий диск, Ø x отвір 190 x 30 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4900 г |
| Вага брутто | 6360 |
| Висота | 240 мм |
| Довжина: | 380 |
| Додаткові характеристики | Макс. швидкість різання 50 m/s, Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Макс. глибина різання при 90° 66 mm, Макс. глибина різання при 45° 47 mm, Макс. глибина різання з напрямною шиною 61 mm, Пилковий диск, Ø x отвір 190 x 30 mm |
| Потужність | 1 500 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 240 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Пилки |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴

