Лобзик Metabo STEB 65 Quick (601030000)

Metabo Quick для заміни пилкового полотна без інструментів. Дугова рукоятка з нековзкою накладкою Softgrip. Електроніка Vario (V) для управління частотою ходів відповідно до якостей матеріалу. Можливість підключення універсального пилососа. Функція здування тирси для вільного огляду місця обробки. Глибина різання деревини 65 mm, Глибина різання кольорових металів 18 mm, Глибина різання сталевого листа 6 mm, Хід пилкового полотна 18 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1900 г |
| Вага брутто | 2280 |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 240 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю 2.5 m |
| Особливості | Глибина різання деревини 65 mm, Глибина різання кольорових металів 18 mm, Глибина різання сталевого листа 6 mm, Хід пилкового полотна 18 mm |
| Потужність | 450 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 200 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 333 ₴

