Фен технічний Metabo HGE 23-650 LCD (603065000)

Прецизійний технічний фен універсального призначення для різних матеріалів з рідкокристалічним дисплеєм для точного регулювання температури і кількості повітря. Програмовані параметри для використання при повторюваних роботах. Високоякісний керамічний нагрівальний елемент, потужний двигун та оптимальне охолодження приладу для тривалого строку служби. Широкий спектр використання: зняття лакового покриття, надання форми, стискання, зварювання тощо. Точне регулювання температури за допомогою LCD дисплея. Зручність використання завдяки ергономічному дизайну та рукоятці з нековзною поверхнею з еластичною поверхнею Softgrip. Безпечна стаціонарна робота завдяки великій нековзній опорній поверхні. Температура повітря 80 - 650 °C , Кількість повітря 150 / 500 l/min
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Вага брутто | 1280 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 290 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Температура повітря 80 -650 °C, Кількість повітря 150 / 500 l/min |
| Потужність | 2 300 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 250 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 055 ₴

