Ексцентрікова шліфмашина Metabo SXE 3150 (600444000)

- В наявності 2 од.
- Код: 203323
5 592 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка, зручна шліфувальна машина з ідеальною ергономікою. Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу. Нековзна накладка на рукоятку Softgrip. Міцний корпус підшипника з алюмінієвого лиття під тиском. Низький рівень вібрації завдяки плавності ходу. Текстильний мішок для пилу легко витрушується та дозволяє працювати без пилососа. Можливість підключення універсального пилососа. Тарілчастий шліфувальний круг з численними отворами для ефективного відсмоктування та подовження терміну експлуатації шліфувальних матеріалів. Діаметр опорного диску 150 mm, Кількість обертів холостого ходу 4000 - 12000 /min
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 2360 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 330 |
| Додаткові характеристики | Коливальний контур 3 mm, Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Діаметр опорного диску 150 mm, Кількість обертів холостого ходу 4000 -12000 /min |
| Потужність | 310 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 170 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 592 ₴

