Кутова шліфувальна машина Metabo WEV 15-125 Quick (600468000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203352
6 884 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найвищий термін експлуатації в екстремальних умовах використання: потужна високомоментна кутова шліфувальна машина з регулюванням кількості обертів та найвищою щільністю потужності в своєму класі для швидкого просування робіт. Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50 % більший крутний момент та до 20 % більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та довшого терміну експлуатації. Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним колесом: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням. Швидка заміна дисків без інструментів одним натисненням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick. Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту, фіксується із захистом від провертання. Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) з низ. рівнем вібрації. Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи. Електронний захист від перевантаження, м'який пуск та захист від повторного пуску. Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання. Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2500 г |
| Вага брутто | 3420 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 390 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Ø дисків 125 mm, Кількість обертів холостого ходу 2800 -11000 /min, Кількість обертів при номінальному навантаженні 11000 /min |
| Потужність | 1550 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 130 x 390 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 884 ₴

