Кутова шліфмашина Metabo WEV 850-125 (603611000)

Надійна, універсальна і вигідна: потужна кутова шліфмашина для будь-яких завдань. Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень. Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним колесом: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням. Захисний кожух із захистом від провертання. Електронний захист від перевантаження, м'який пуск та захист від повторного пуску. Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна. Ø дисків 125 mm, Номінальна споживана потужність 850 W, Кількість обертів холостого ходу 3000 - 11500 /min, Кількість обертів при номінальному навантаженні 8500 /min
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1900 г |
| Вага брутто | 2500 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 370 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю 2.5 m |
| Особливості | Ø дисків 125 mm, Номінальна споживана потужність 850 W, Кількість обертів холостого ходу 3000 -11500 /min, Кількість обертів при номінальному навантаженні 8500 /min |
| Потужність | 850 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 120 x 370 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴

