Дриль ударний Metabo SBE 650 (600742000)

Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу. Регулювальне колесо для встановлення числа обертів. Реверс. Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона. Макс. крутний момент 10 Nm, Ø свердління в кам'яній 16 mm, Ø свердління в бетоні 14 mm, Діаметр свердління, сталь 13 mm, Ø свердління, м'яка деревина 30 mm, Кількість обертів при номінальному навантаженні 1500 /min, Макс. кількість ударів 44800 /min, Діапазон затиску свердлильного патрона 1.5 - 13 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.6 |
| Додаткові характеристики | Тип затискання свердлильного патрону Патрон під ключ, Різьба шпинделя 1/2 ″ -20 UNF |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Макс. крутний момент 10 Nm, Ø свердління в кам'яній 16 mm, Ø свердління в бетоні 14 mm, Діаметр свердління, сталь 13 mm, Ø свердління, м'яка деревина 30 mm, Кількість обертів при номінальному навантаженні 1500 /min, Макс. кількість ударів 44800 /min, Діап |
| Потужність | 650 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 260 x 310 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Електродриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴

