Базовий дриль-шуруповерт Metabo 600984500 PowerMaxx BS підходить для використання у вузьких, важкодоступних місцях, а також на висоті та надзвичайно універсальний для ряду застосувань. Це невеликий дриль із габаритними розмірами всього 180 x 135 x 50 мм. Незважаючи на невеликий розмір, він має такі важливі функції, як 20 налаштувань моменту, що крутить, і 2-швидкісний двигун. Вбудоване підсвічування завжди освітлює робочий простір, забезпечуючи точність, а шпиндель із шестигранною виїмкою дозволяє використовувати викрутки без патрона. У комплект входить патрон 1–10 мм, 2 акумулятори 12 В ємністю 2,0 А•г, зарядний пристрій LC12 та футляр для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2,06 |
| Додаткові характеристики | Діаметр свердління, сталь 10 мм, Ø свердління, м'яка деревина 18 мм |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Крутний момент 17-34 Нм, Регулювання крутного моменту 0.5 -5 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 230 x 300 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 841 ₴


