Лампочка 5W 500lm Philips Ecohome LED Candle E14 840B35

- В наявності 1 од.
- Код: 203829
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність, Вт 5, Тип цоколя E14, Температура світіння 4000К, Світловий потік 500 Лм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 35 мм |
| Компанія-виробник | Philips |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Потужність споживання, Вт | 5 |
| Потік | 500 Лм 4000К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 35 x 110 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

