Мережева ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40

влевовправо
Мережевий операційний інструмент для домашнього майстра з довжиною шини 40 см дозволяє спилювати гілки, пиляти колоди та допомагати заготовляти дрова до холодної пори року. Ланцюгова електропила - безпечний інструмент, що має гальмо вибігу ланцюга. Ланцюгова пилка оснащена захисним кожухом для безпечного та чистого виконання розпилу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4200 г |
| Вага брутто | 5320 |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 506 |
| Додаткові характеристики | Крок ланцюга 3/8″ |
| Особливості | Довжина шини пильної 40 см, Швидкість руху ланцюга 12 м/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 206 x 200 x 506 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Пилки |
| Ширина | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴




