Мішалка Bosch GRW 18-2 E Professional

Двошвидкісна мішалка для перемішування як рідких, так і в'язких матеріалів. Потужний двигун на 1800 Вт (2 передачі). Ергономічна рамкова ручка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7200 г |
| Вага брутто | 9480 |
| Висота | 400 мм |
| Довжина: | 606 |
| Особливості | Частота обертання холостого ходу 450 / 1.050 об/хв, Обертальний момент, макс. 45,0 / 19,0 Н·м |
| Потужність | 1 600 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 204 x 400 x 606 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 879 ₴

