Лобзик Bosch GST 8000 E Professional

Потужний двигун на 710 Вт для швидкого різання в будь-якому варіанті застосування. Система заміни лез без використання інструмента. Вибір 4 траєкторій для різних варіантів застосування, від плавного до агресивного різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.02 |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові характеристики | Глибина різання в деревині 80 мм, Глибина різання в алюмінії 20 мм, Глибина різання в сталі 10 мм |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Пилка, довжина ходу 20 мм, Частота руху на холостому ходу 800 -3.100 ходів/хв, Кут скосу 45 ° |
| Потужність | 710 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 203 x 900 x 209 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Електролобзик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 244 ₴

