Алмазний диск Bosch Stf Universal 125-22,23

Матеріал, що обробляється: по бетону, по цегли, по вапняку, по залізобетону, Посадковий діаметр диска 22.23 мм, Діаметр диска 125 мм, Кількість сегментів 8, Висота шару напилення 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16 г |
| Вага брутто | 0.16 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 165 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Діаметр диска 125 мм, Посадковий діаметр диска 22.23 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 50 x 165 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Відрізне коло бетон |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

