Набір бурів по бетону SDS plus-5X 6/6/8/8/10

Геометрична форма головки з 4 кромками попереджує заклинювання та пошкодження. Головка з кутом повороту та чотири канавки забезпечують швидке видалення пилу для збільшення швидкості свердління й зменшення зносу. Гарантія PGM дотримання вузьких допусків, точності висвердлених отворів і надійного утримання дюбелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 г |
| Вага брутто | 0.3 |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 185 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | SDS plus: 6/6/8/8/10 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 700 x 150 x 185 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Бури для бетону |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴

