Плоске зубило Bosch LongLife SDS-Plus 20x250 мм

Плоске зубило з хвостовиком SDS plus – ідеальний вибір для ефективної роботи в бетоні без заклинювання. Загнутий зубець на робочій кромці підвищує ефективність довбання. На 30 % довговічніше й на 15 % ефективніше знімає матеріал порівняно зі стандартними зубилами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 405 |
| Додаткові характеристики | SDS plus |
| Особливості | 250х20 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 150 x 405 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴

