Розетка комп'ютерна одинарна Kingda 1хRJ45 UTP

- В наявності
- Код: 203658
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна розетка UTP 1xRJ-45 cat.5e UTP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 52 x 27 x 66 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | 1x RJ-45 UTP cat.5e |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴

