Обдирний круг для металу Bosch 230 x 6 мм (2608600228)

- В наявності 2 од.
- Код: 203370
129 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обдирне коло, вигнуте, по металу діаметр 230.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1080 г |
| Вага брутто | 1080 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 203 |
| Особливості | Діаметр 230 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 203 x 50 x 203 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 203 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴

