Відрізний круг для нержавіючої сталі Bosch 125 x 1 мм (2608600549)

- В наявності
- Код: 203380
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отрезной круг, прямой, по нержавеющей стали – Rapido Standard 125 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 г |
| Вага брутто | 31 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 125 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Робочий матеріал, Нержавіюча сталь, Діаметр диска 125 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 3 x 125 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Відрізний круг кольорові метали |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴

