Лазерний далекомір Bosch GLM 50-22 (0.601.072.S00)

- В наявності 2 од.
- Код: 203305
4 704 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GLM 50-22 – професійний далекомір з діапазоном вимірів від 0.05 до 50 м. Точність даних 1.5 мм. Оснащений червоним лазерним діодом із довжиною хвилі 635 нм. Зберігає до 10 останніх значень. Широке застосування далекоміра робить його універсальним як будівельників, так дизайнерів, архітекторів. Важить компактний пристрій 0,2 кг. Живиться від 2 батарей типу АА (є в наборі) або від літій-іонного аккумулятора 3.7 В, 1 А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,5 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Лазерний діод 635 нм |
| Живлення | 2 акумулятора AA (LR6) / 1,5 В |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Діапазон вимірів 0,05 -50 м, Клас лазера 2, Точність вимірів ± 1,5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 103 x 85 x 106 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Далекомір |
| Ширина | 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 704 ₴

