Мийка високого тиску Bosch EasyAquatak 120

Очисник високого тиску - незамінний інструмент для вашого саду від торгової марки BOSCH, здатний впоратися із забрудненнями малого та середнього ступеня. Пістолет-пульверизатор оснащений трубкою та шлангом високого тиску довжиною 5 м, а також у комплекті поставки очищувача високого тиску включено багато корисних насадок: регульована розпилювальна, поворотна, для нанесення миючого засобу під високим тиском (об'єм 450 мл), а також виробник пропонує в комплекті постачання миття високого тиску водяний фільтр. Ця модель застосовується у приватних будинках, у котеджах та на дачах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 307 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6300 г |
| Вага брутто | 6300 |
| Довжина: | 395 |
| Додаткові характеристики | Макс. температура води, що використовується 40 °C, Продуктивність самоусмоктування 0,5 м |
| Особливості | Макс. тиск 120 бар, Макс. продуктивність 350 л/год, Шланг високого тиску 5 м |
| Потужність | 1 500 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 307 x 395 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 014 ₴

