Тример Bosch EasyGrassCut 26 (06008C1J01)

Мережевий триммер, що забезпечує чудову продуктивність стрижки шириною 26 см. Напівавтоматична подача волосіні забезпечує за допомогою тримера, що використовується, відмінні результати косіння. У моделі електричного тримера зазвичай пропонуються висока якість обробки, сильний двигун, тривалий термін експлуатації. Тример оснащений тримірною головкою з ліскою 1,6 мм і довжиною волосіні 4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 407 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1900 г |
| Вага брутто | 2820 |
| Висота | 103 мм |
| Особливості | Діаметр диска, мм 260 |
| Потужність | 280 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 103 x 407 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴

