Універсальна щітка Bosch UniversalBrush (06033E0000)

- В наявності 2 од.
- Код: 203325
2 461 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна щітка Bosch UniversalBrush допоможе господині навести лад у будинку. За її допомогою можна легко почистити будь-які поверхні: плитку, каструлі, сковороди, кухонну плиту, духовку. Відмінно очищаються міжплиткові шви, скла душових кабінок, садові меблі. Дає чудовий результат під час роботи у вузьких місцях, наприклад, при чищенні крана, душу, тощо. Працює від вбудованого Li-Ion 3,6V 1,5Ah акумулятора. Заряджається за допомогою будь-якої Micro USB заряджання. Інструмент розміром 140х45х100 мм важить лише 0,33 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Вага брутто | 720 |
| Висота | 75 мм |
| Довжина: | 260 |
| Додаткові характеристики | Число оборотів холостого ходу, (об/хв) 215 |
| Особливості | Li-Ion 3,6 В 1,5 А•г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 75 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461 ₴

