Робоча поверхня Вosch PWB600 служить для простого виконання широкого спектру завдань, дозволяючи проводити свердління, затискання, а також розпилювання заготовок різної форми. Отримання точних результатів обробки підвищує комфорт проведення операцій. Якісні деталі гарантують витривалість та надають максимальну ефективність використання. Геометричні габарити площини у складеному стані становлять 890*740 мм, дозволяючи обробляти великі вироби, гранична висота столу досягає 160 см, підлаштовуючись під потреби користувача, розсувна конструкція перетворює стільницю на лещата, а додаткові затискні колодки (поставляються в комплекті) дозволяють стабільно фіксувати круглі та інші складні форми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 13.78 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | стіл 89х74 см, висота 160 см |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 870 x 120 x 700 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Верстат |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴


