Пилосос будівельний Bosch AdvancedVac 20

Передбачені гачки із гумками для зберігання шланга. Вбудована розетка для синхронного увімкнення-вимкнення інструменту та пилососу. Має універсальний адаптер для підключення будь-яких інструментів Bosch Green. Змінний фільтр та мішок для чистої роботи. Підходить для сухого та вологого прибирання. Обладнаний зливним отвором для води. Оснащений функцією всмоктування та здування. Велика сила всмоктування. Універсальне застосування, придатне як для майстерні, так і для збирання будівельного або побутового сміття. Укомплектований різними насадками для різних сфер користування та антистатичним шлангом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6400 г |
| Вага брутто | 10360 |
| Довжина: | 460 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Об'єм контейнера 20 л, Макс потік повітря 70 л/с (у крильчатки), Макс розрідження 26 кПа |
| Потужність | 1200 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 395 x 525 x 460 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Порохотяг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 289 ₴

