Фрезер + набір фрез Bosch POF 1400 ACE

Фрезер - ручний мережевий фрезер з константною електронікою, що забезпечує високу продуктивність та точність. Фрезер – це інструмент, що забезпечує креативну обробку деревини. У фрезерному верстаті реалізована легка заміна приладдя за рахунок блокування шпинделя. Копіювальні втулки встановлюються без застосування додаткових інструментів завдяки оснащенню фрезера системою BOSCH-SDS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3500 г |
| Вага брутто | 7220 |
| Висота | 210 мм |
| Довжина: | 400 |
| Додаткові характеристики | Число оборотів холостого ходу за хв 11000 -28000 |
| Особливості | Макс хід фрези, мм 55, Патрон 6,0 мм 8,0 мм 1/4″ (в комплекті) |
| Потужність | 1400 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 330 x 210 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 061 ₴

