Акумуляторний шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 (06039D3006)

- В наявності 2 од.
- Код: 203294
3 529 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль-шурупокрут із акумуляторним живленням EasyDrill 1200 надасть користувачеві високу продуктивність, зберігаючи при цьому всі переваги ергономічного та легкого інструменту. Просте налаштування, дві швидкості роботи, регулювання крутного моменту, підсвічування, реверс - далеко не всі переваги цього шурупокрута. 2-швидкісний редуктор з 20 ступенями регулювання крутного моменту дає можливість вибрати оптимальну потужність під конкретні завдання, 2 швидкісні режими орієнтовані на ефективне виконання різних завдань, в БЗ патрон 10 мм з однією муфтою оснащення вставляється дуже швидко та однією рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 910 г |
| Вага брутто | 2020 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 300 |
| Додаткові характеристики | 0-1500|Число обертів холостого ходу за хв 0-400 |
| Особливості | Діаметр свердління сталі, мм 8, Діаметр свердління у дереві, мм 20 |
| Потужність | Макс. крутний момент 18/30 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 265 x 100 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴

