Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 120-LI (06019G8000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203289
5 401 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт - практичний і зручний 2-швидкісний акумуляторний шуруповерт з живленням від знімного акумулятора Li-Ion 12 В. Ергономіка інструменту досконала: компактні форми, світлодіодне підсвічування, міцний корпус, для швидкої зміни оснастки в шуруповерт. В акумуляторному дрилі-шуруповерті реалізовано оптимальне налаштування моменту, що крутить, для високоточного загвинчування саморізів з числом ступенів крутного моменту 20+1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2140 г |
| Вага брутто | 2140 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 300 |
| Додаткові характеристики | Макс. Ø шурупів 7 мм, Установка крутного моменту 20 + 1 |
| Особливості | Число оборотів холостого ходу 0 -380/0 -1.300 об/хв |
| Потужність | Макс. крутний момент 13 / 30 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 90 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 401 ₴

