Акумуляторний дриль-шурупокрут + 2 акб 18 В / 2 А•г + ЗП GAL 18V-20 + L-Case Bosch Professional GSR 18V-50 (06019H5000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203295
10 414 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт - надійний та універсальний бездротовий операційний інструмент. Шуруповерт відноситься до професійної техніки для загвинчування шурупів та свердління алюмінію, сталі та деревини. Інноваційні технології захисту двигуна та акумуляторів від перевантаження забезпечують тривалий термін експлуатації інструменту. Оснащення шуруповерта потужним безщітковим мотором та фіксацією насадок у 20 різних положеннях робить цей інструмент неперевершеним та незамінним помічником майстру. Зручний гак дозволяє підвісити шуруповерт на ремінь або на драбину для перенесення та зберігання на період невеликого невикористання інструменту. Ця модифікація доповнена кейсом, зарядним пристроєм та 2 акумуляторами 18 В Li-Ion по 2 А•год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3860 г |
| Вага брутто | 3860 |
| Додаткові характеристики | Макс. Ø отвори в алюмінії 13 мм, Макс. Ø отвори у деревині 35 мм, Макс. діам. отвори сталі 13 мм |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Число оборотів холостого ходу (1-а/2-а швидкість) 0 -460 / 0 -1.800 об / хв |
| Потужність | Макс. крутний момент 28/50 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 390 x 110 x 440 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 414 ₴

