Акумуляторний безщітковий шурупокрут Bosch Professional GSR 185-LI (06019K3000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203290
8 796 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний дриль-шуруповерт Bosch GSR 185-Li працює в режимах свердління та загортання. Інструмент з безщітковим двигуном, двошвидкісним редуктором (0-500 та 0-1900 об/хв) та швидкозатискним патроном. Крутний момент (21/50 Нм) налаштовується 20+1 положеннями. Діапазон затиску свердел – 1.5-13 мм. Максимальний діаметр отворів у деревині становить 35 мм, сталі — 10 мм. Для роботи на затемнених ділянках продумано LED-підсвічування. Працює інструмент від літієво-іонного акумулятора на 18 В (у комплекті 2 шт та зарядний пристрій до них). Важить соло шуруповерт 0.93 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 930 г |
| Вага брутто | 2900 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 350 |
| Додаткові характеристики | Установка крутного моменту 20+1, Максимальний діаметр отворів у деревині становить 35 мм, у сталі -10 мм |
| Потужність | Макс. крутний момент 21/50 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 100 x 350 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 796 ₴

