Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch Professional GWS 2200 (06018C1320)

- В наявності 2 од.
- Код: 203327
5 540 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфувальна машина - операційний інструмент, мережева болгарка з діаметром пильного (шліфувального) диска 230 мм, призначена для сухого різання металу та каменю, шліфувальних робіт без застосування води (обдирка та крацювання). Болгарка оснащена високопродуктивним та потужним запатентованим електромотором, що має знімні вугільні щітки. Кутова шліфувальна машина оснащена плавним пуском для зниження навантаження і крутного моменту, завдяки чому запуск болгарки здійснюється без відчутних ривків. Кутова шліфувальна машина - компактний, ергономічний інструмент, яким легко і безпечно працювати, крім того, просто і швидко можна замінити оснастку за допомогою допоміжного обладнання - швидкозатискної гайки з двома отворами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5400 г |
| Вага брутто | 6780 |
| Висота | 112 мм |
| Довжина: | 508 |
| Додаткові характеристики | Діаметр диска, мм 230 |
| Особливості | Число обертів холостого ходу за хв 6500 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 109 x 112 x 508 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 109 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 540 ₴

