Свердла по бетону X-Pro CYL-3

Даний набір складається з 7 штук високоякісних свердел, які призначені для свердління по бетону, цегляної кладки, вапняку, природного і штучного каменю. Удароміцні високопродуктивні свердла по ISO 5468, для ударних дрилів потужністю до 1000 Вт, а також легких перфораторів зі свердлувальним патроном. Для свердління отворів під дюбелі. Представлені свердла виготовлені з міцного і якісного матеріалу, завдяки чому гарантується максимально тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | Діаметр, мм: 6 , 4 , 8 , 5 , 7 , 10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 20 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари для електроінструменту |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴

