Патч-корд чорний UTP cat 5e призначений для з'єднання активного та пасивного мережевого обладнання та є невід'ємною частиною структурованої кабельної системи (СКС). В основі лежить кабель на 8 мідних жил і два конектори форм-фактору RJ-45. Оболонка кручений пари виконана з ПВХ матеріалу, 4 пари провідників без екрану. Патч-корд 2 метри Kingda кат 5е розрахований на підключення до мережі Ethernet на швидкості 1 Гбіт/с та підходить для домашнього та спеціалізованого використання в серверних, дата-центрах (ЦОД). Проходить тестування Fluke за всіма параметрами та відповідає стандартам ISO та TIA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 120 |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Переріз | 26 AWG |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 20 x 120 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


