Полиця консольна для шафи, глибина 200мм 1U Hypernet CS-200-1U

- В наявності 9 од.
- Код: 203012
292 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця консольна CS-200-1U для установки в 19-дюймові шафи, стійки, кронштейни. Ідеально підходить для використання у настінних шафах малої глибини. Здатна витримувати навантаження до 30 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вага брутто | 800 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 490 |
| Розмір | 1U 19| 200 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 40 x 490 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴

