Універсальні 3-секційні сходи 3х10 сх KRAUSE Tribilo

- В наявності 1 од.
- Код: 203620
17 082 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійні універсальні сходи KRAUSE Tribilo 3х10 можуть застосовуватися як приставні сходи і в положенні драбини. Відмінно підійде для домашнього використання у приватних будинках та для професійної діяльності. Модель відповідає європейським нормам безпеки, легко витримує 150 кг навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17800 г |
| Вага брутто | 18000 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 480 |
| Кількість сходинок | 30 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 3.85 -7.65 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 450 x 200 x 3000 мм |
| Розміри | 3000х180х480 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 082 ₴

