Універсальні 3-секційні сходи можуть використовуватися як звичайні приставні або висувні сходи, або як драбини. Відмінно підійде для побутового використання на дачах, приватних котеджах і для різноманітних робіт на висоті в офісах, магазинах, ресторанах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 13,5 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 460 |
| Компанія-виробник | KRAUSE |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість сходинок | 27 |
| Робоча висота | 3.5 -6.2 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 460 x 2530 мм |
| Розміри | 2550х170х460 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сходи |
| Ширина | 2550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 294 ₴


