Двостороння драбина 2х5 сходинки KRAUSE Dopplo

Зручна та комфортна двостороння драбинка KRAUSE Dopplo 5 ступенів - гарний вибір як для домашніх потреб, так і для професійних ремонтників та монтажників. Надійна та безпечна у використанні при інтенсивних навантаженнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4500 г |
| Вага брутто | 4280 |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина: | 650 |
| Кількість сходинок | 2x5 |
| Робоча висота | 2.65 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 470 x 1200 мм |
| Розміри | 1050х1150х650 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴

