Двостороння драбина 2х3 сходинки KRAUSE Dopplo

Двостороння драбина KRAUSE Dopplo на 3 ступені відмінно підійде як для професійного використання при монтажних або ремонтних роботах, так і для домашніх потреб у квартирі або в приватному будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2500 г |
| Вага брутто | 2760 |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 700 |
| Кількість сходинок | 2x3 |
| Робоча висота | 2.2 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 420 x 720 мм |
| Розміри | 430х160х700 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 053 ₴

