Драбина 6 сходинок KRAUSE Corda

Алюмінієві драбини для побутових цілей. Проста та якісна модель на 6 ступенів. Витримує навантаження 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4900 г |
| Вага брутто | 5420 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 480 |
| Кількість сходинок | 6 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 3.2 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 480 x 1950 мм |
| Розміри | 1950х120х480 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 979 ₴

