Універсальна мийка високого тиску Karcher К3 Power Control

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203674
8 574 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулювання тиску на струменевій трубці і перевірка тиску на індикаторі ручного пістолета - все для максимального контролю і ідеального вибору режиму в залежності від поверхні. Ви можете перейти від високого тиску до режиму подачі миючого засобу, не змінюючи струмневу трубку. Мийка K 3 Full Control від Kärcher також має висувну телескопічну ручку для зручного переміщення та зберігання, а також опорна стійка для більшої стійкості. Опорну стійку можна використовувати ще і як другу ручку для перенесення, за рахунок чого апарат легко підняти на полицю або помістити в багажник автомобіля. Продуктивність очистки по площі 25 м² / год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6340 г |
| Вага брутто | 6340 |
| Довжина: | 495 |
| Особливості | Максимальний тиск 120 бар, Продуктивність 380 л/год, Продуктивність за площею 25 м2/г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 320 x 495 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 574 ₴


