Легка і компактна конструкція для простої і зручної роботи. Зручне захоплення для простого управління. Дві зрозумілі піктограми позначають два простих налаштування. У задній частині фена знаходиться анти-ковзаюча прорезинена поверхня для установки. Для кожної області застосування розроблені якісні спеціалізовані насадки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 960 г |
| Вага брутто | 960 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 275 |
| Особливості | Максимальна робоча температура: 500 °C, Повітряний потік, л/хв: 240/450 |
| Потужність | 1 600 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 90 x 275 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴


