Перфоратор Bosch PBH 2500 RE

Перфоратор Bosch PBH 2500 RE 0603344421 — компактний та потужний інструмент ідеально підходить для свердління, довбання. Двигун потужністю 600 Вт та пневматичний ударний механізм силою 1,9 Дж для будь-якого застосування. Патрон SDS-plus для швидкої заміни насадок без інструментів. Свердління та довбання в бетоні та цегляній кладці, свердління плитки, дерева та металу. Функція Vario-Lock пропонує багато положень долота на вибір. Свердління на глибину 22/30/13 мм у бетоні/дереві/металі при вазі всього 2,2 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2200 г |
| Вага брутто | 3840 |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 385 |
| Додаткові характеристики | Діаметр свердління в бетоні, мм 4 -22, Діаметр свердління у дереві, мм 30, Патрон SDS-plus |
| Особливості | Число оборотів холостого ходу в хв 0 -2000, Кількість ударів за хв 0 -5100, Сила удару, Дж 1,9 |
| Потужність | 600 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 375 x 110 x 385 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴

