Перфоратор BOSCH GBH 240 Professional - потужний універсальний 4-режимний електроперфоратор, що використовується для загвинчування та викручування шурупів, безударного свердління, свердління з ударом, довбання з відключеним обертанням шпинделя. Фактично, перфоратор дозволяє заощадити на купівлі шурупокрута, дриля та відбійного молотка. Продумана конструкція перфоратора дає можливість купити надійний та міцний інструмент. Для вигвинчування шурупів і розблокування бура, що заклинила в заготовці, в перфораторі передбачений режим реверсу. Потужність 790 Вт, Сила удару, Дж 2,7, Число оборотів холостого ходу в хв 0 - 930, Кількість ударів за хв 0 - 4200.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2800 г |
| Вага брутто | 4620 |
| Додаткові характеристики | Діаметр свердління у бетоні, мм 24, Діаметр свердління у цегляній кладці, мм 68, Діаметр свердління у дереві, мм 30, Діаметр свердління в сталі, мм 13 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Сила удару, Дж 2,7, Число оборотів холостого ходу в хв 0 -930, Кількість ударів за хв 0 -4200 |
| Потужність | 790 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 115 x 400 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Перфоратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 816 ₴


