Міцна конструкція з анодованого алюмінію, укріплена кільцями по обидва боки. Водостійкість і ударостійкість (падіння до 1 м). 9 яскравих світлодіодів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 160 мм |
| Живлення | 1.5 В AAA (3 шт.) |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Особливості | | 27 x 92 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 160 x 30 мм |
| Тип пристрою | Ліхтарик |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


