Патч-корд UTP, 3 м, кат. 5e, чорний PAUT3300-BK

Патч-корд UTP, 3 м, кат. 5e, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 140 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 20 x 140 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

