Кабельний тестер призначений для ідентифікації та відстеження проводів чи кабелів. Для телефонної лінії він може ідентифікувати деякий стан у лінії, У комплект входить приймач та передавач, складається з двох частин – передавача та приймача. Оцінка цілісності кабелів чи проводів. Відстеження кабелі або дроту безконтактним приймачем. Визначення потрібного конектора у патч-панелі. Отримання тонального сигналу кабелями або проводами (телефонна лінія). Визначити стан у робочій телефонній лінії (вільний дзвінок, зайнято).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 500 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 250 x 45 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | тестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


